Oprettet i dag

4 værelser hus på 105m² i Kolding

Låsbygade 73A, 6000 Kolding, Denmark

8.660 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Låsbygade

Afdeligens navn Om afdelingen Afdelingen består af 32 Familieboliger 6 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Låsbygade 73A, 6000 Kolding Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Boligtype

hus

Værelser

4

Størrelse

105 m²

Pris

8.660 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

82 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Låsbygade 73A, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

4 soveværelser hus af 104.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser hus på 104m²

Utzonsgade 40, 6000 Kolding, Denmark

7.173 kr / måned

3 soveværelser hus af 87.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 87m²

Snebærvej 16, 6000 Kolding, Denmark

7.213 kr / måned

3 soveværelser hus af 85.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 85m²

Slåenvej 54, 6000 Kolding, Denmark

7.537 kr / måned

Populære boligsøgninger