Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 99m² i Kolding

A.D. Burcharths Vej 17, 6000 Kolding, Denmark

9.100 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-06-2026

A. D. Burcharths Vej 15-31

.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

99 m²

Pris

9.100 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-06-2026

Pris pr. m²

92 kr

Kort

Boligannoncen ligger på A.D. Burcharths Vej 17, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

3 soveværelser lejlighed af 91.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 91m²

Fynsvej, 6000 Kolding, Denmark

7.490 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 83.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 83m²

Fjordbrynet, 6000 Kolding, Denmark

7.499 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 80.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 80m²

Borchs Gård 39, 6000 Kolding, Denmark

7.695 kr / måned

Populære boligsøgninger