2 værelser lejlighed på 80m² i Kolding

Borchs Gård 39, 6000 Kolding, Denmark

7.695 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-02-2026

Borchs Gård 39,1. 6000 Kolding – LEJLIGHED I KOLDING C MED STOR ALTAN

LÅN TIL DEPOSITUM1. sal bolig med stor terrasse ud mod Borch Gård – midt i Kolding City. Boligen inkluderer entré, køkken og stue/værelse, badeværelse samt egen særskilt lukket udestue og stor terrasse. Husdyr kan godkendes. På ovenstående hjemmeside kan du beregne, om du er berettiget til boligstøtte.Se mere på link herunder for lån til depositum:

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

80 m²

Pris

7.695 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-02-2026

Terrasse

Ja

Altan

Ja

Pris pr. m²

96 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Borchs Gård 39, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

2 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 63m²

Søndre Havnegade 2, 6000 Kolding, Denmark

6.250 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 76m²

Knud Hansens Vej 11, 6000 Kolding, Denmark

6.450 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 64.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 64m²

Låsbygade, 6000 Kolding, Denmark

6.495 kr / måned

Populære boligsøgninger