Listed today
Vedelsgade 105, 7100 Vejle, Denmark
6.180 kr / month
Nyetableret skøn 2 værelses taglejlighed. Ny renoveret ejendom. Nye vinduer og kviste, tag, isolering med mere. 2 værelses lejlighed med stor lys balkon, i mindre ny moderniseret etageejendom i Vejle centrum. Skøn udsigt. Central beliggenhed tæt på gågade og uddannelse. Tæt på Vejle Sygehus, Campus, Sygeplejerskeuddannelse UCL og Musikteateret. Ejendommen ligger ud til skøn rolig baggård. Taglejligheden indeholder køkkenalrum/stue med nyt hvidt Tvis køkken, komfur, kølefryseskab, opvaskemaskine. Fra køkken direkte adgang til stor egen åben balkon. Virkelig et stort plus. Soveværelse med skabe og lille praktisk rum til opbevaring. Nyt lyst og flot badeværelse med bruseniche og metroklinker. Pæn udsigt over byen, fra hele lejligheden. I hele lejligheden er de gamle spær synlige og giver et rigtig hyggeligt indtryk. Alle rum med trægulve. Nyt vaskehus med alle vaskefaciliteter, samt gode parkeringsmuligheder for egen privat personbil.
Nyetableret skøn 2 værelses taglejlighed. Ny renoveret ejendom. Nye vinduer og kviste, tag, isolering med mere. 2 værelses lejlighed med stor lys balkon, i mindre ny moderniseret etageejendom i Vejle centrum. Skøn udsigt. Central beliggenhed tæt på gågade og uddannelse. Tæt på Vejle Sygehus, Campus, Sygeplejerskeuddannelse UCL og Musikteateret. Ejendommen ligger ud til skøn rolig baggård. Taglejligheden indeholder køkkenalrum/stue med nyt hvidt Tvis køkken, komfur, kølefryseskab, opvaskemaskine.
Fra køkken direkte adgang til stor egen åben balkon. Virkelig et stort plus. Soveværelse med skabe og lille praktisk rum til opbevaring. Nyt lyst og flot badeværelse med bruseniche og metroklinker. Pæn udsigt over byen, fra hele lejligheden. I hele lejligheden er de gamle spær synlige og giver et rigtig hyggeligt indtryk. Alle rum med trægulve. Nyt vaskehus med alle vaskefaciliteter, samt gode parkeringsmuligheder for egen privat personbil.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
6.180 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
110 kr
The listing is located at Vedelsgade 105, 7100 Vejle, Denmark
Loading map