Listed today
Katrinebjergvej 48, 8200 Aarhus N, Denmark
10.195 kr / month
Velkommen til – en moderne ejendom med skøn beliggenhed nær , og grønne omgivelser som . Her får du en lys og indflytningsklar 2-værelses lejlighed, der er ideel til både par, enlige – eller som delelejlighed for studerende. To regulære værelser – nem at dele Åbent og moderne køkken i forbindelse med opholdsstue Stilrent badeværelse med vaskesøjle (vaskemaskine og tørretumbler) Privat altan – perfekt til morgenkaffen eller aftensolen Gulvvarme i alle rum Depotrum inkluderet Elevator i ejendommen Adgang til hyggelig, grøn fælles gårdhave Cykelparkering og mulighed for leje af p-plads Tæt på letbanen, busforbindelser og supermarkeder Gåafstand til byens caféer, kultur og shopping Start dagen med kaffe på altanen, tag cyklen til universitetet eller Skejby Erhvervspark på få minutter, og nyd eftermiddagen i Aarhus’ hyggelige byliv. Når dagen går på hæld, er gårdhaven et skønt sted at slappe af med naboer eller venner. Central beliggenhed Attraktivt boligmiljø Delevenlig planløsning Moderne komfort OBS billeder er fra en prøvebolig, men samme materialer – vi udlejer ikke hvis man har gæld i RKI.
Velkommen til – en moderne ejendom med skøn beliggenhed nær , og grønne omgivelser som . Her får du en lys og indflytningsklar 2-værelses lejlighed, der er ideel til både par, enlige – eller som delelejlighed for studerende. To regulære værelser – nem at dele Åbent og moderne køkken i forbindelse med opholdsstue Stilrent badeværelse med vaskesøjle (vaskemaskine og tørretumbler) Privat altan – perfekt til morgenkaffen eller aftensolen Gulvvarme i alle rum Depotrum inkluderet Elevator i ejendommen Adgang til hyggelig, grøn fælles gårdhave Cykelparkering og mulighed for leje af p-plads Tæt på letbanen, busforbindelser og supermarkeder Gåafstand til byens caféer, kultur og shopping Start dagen med kaffe på altanen, tag cyklen til universitetet eller Skejby Erhvervspark på få minutter, og nyd eftermiddagen i Aarhus’ hyggelige byliv.
Når dagen går på hæld, er gårdhaven et skønt sted at slappe af med naboer eller venner. Central beliggenhed Attraktivt boligmiljø Delevenlig planløsning Moderne komfort OBS billeder er fra en prøvebolig, men samme materialer – vi udlejer ikke hvis man har gæld i RKI.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
54 m²
Price
10.195 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Elevator
Yes
Balcony
Yes
Garden
Yes
Price per m²
189 kr
The listing is located at Katrinebjergvej 48, 8200 Aarhus N, Denmark
Loading map