Listed today

5 rooms apartment of 138m² in Aarhus

Skolebakken, 8000 Aarhus C, Denmark

16.000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Fantastisk 5-værelses i Aarhus C

Charmerende og flot lejlighed midt i Aarhus. Super beliggenhed midt i Aarhus med skøn udsigt over Aarhus havn. Lejligheden består af entré, stort køkken-alrum med opvaskemaskine og i forbindelse med stue en suite mod gaden, hvorfra der også er udgang til altan. Fra køkkenet er der en lang fordelingsgang som leder videre til lejlighedens store badeværelse indeholdende vaskemaskine og tørretumbler. Derudover er der et flot soveværelse med indbygningsskabe, samt endnu et værelse. Lejligheden er ideel til par eller familie. Lejligheden har 3 separate værelser foruden køkken-alrum og stue.

Property type

apartment

Rooms

5

Size

138 m²

Price

16.000 kr

Price per m²

116 kr

Map

The listing is located at Skolebakken, 8000 Aarhus C, Denmark

Loading map