Oprettet i dag

4 værelser lejlighed på 98m² i Frederiksberg

Dalgas Boulevard 119, 2000 Frederiksberg, Denmark

13.517 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Wilkenbo

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

98 m²

Pris

13.517 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

138 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Dalgas Boulevard 119, 2000 Frederiksberg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederiksberg

Ny
3 soveværelser lejlighed af 77.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 77m²

Lauritz Sørensens Vej 6, 2000 Frederiksberg, Denmark

10.902 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 81.92 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 82m²

Nyvej 2, 1851 Frederiksberg C, Denmark

10.970 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 76m²

Lauritz Sørensens Vej 4, 2000 Frederiksberg, Denmark

10.988 kr / måned

Populære boligsøgninger