Oprettet i går

4 værelser hus på 80m² i Viborg

Vilhelm Ehlerts Alle 17G, 8800 Viborg, Denmark

8.600 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Vilhelm Ehlerts Alle 17G, st. th, 8800 Viborg til leje

Attraktive lejeboliger med central placering I Banebyen bor du centralt i Viborg og er kun en kort gå- eller cykeltur fra alt, hvad du har brug for i hverdagen såsom indkøb, daginstitutioner, skoler og erhvervsuddannelser. Gågaderne med de mange butikker, restauranter og caféer er kun få minutter væk. Som du kan høre på navnet, bor du også tæt på banegården, hvorfra der er gode tog- og busforbindelser. Optimalt udnyttede 1-4 værelses lejligheder Ejendommen byder på 202 lyse og lækre boliger i Byhaven VEA herunder 138 lejligheder og 64 ungdomsboliger med varierende planløsninger med enten ét eller to værelser i størrelser fra 36-46 m2. Lejlighederne byder ligeledes på forskellige planløsninger med alt fra to til fire værelser og findes i størrelserne 51-97 m2.

Boligtype

hus

Værelser

4

Størrelse

80 m²

Pris

8.600 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Have

Ja

Pris pr. m²

108 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vilhelm Ehlerts Alle 17G, 8800 Viborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Viborg

4 soveværelser hus af 91.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser hus på 91m²

Fristruphøjvej 4, 8800 Viborg, Denmark

7.078 kr / måned

3 soveværelser hus af 87.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 87m²

Skottenborg 35, 8800 Viborg, Denmark

7.133 kr / måned

3 soveværelser hus af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 70m²

Vilhelm Ehlerts Alle 17B, 8800 Viborg, Denmark

7.300 kr / måned

Populære boligsøgninger