2 værelser lejlighed på 88m² i Aarhus

Brabrandstien, 8230 Åbyhøj, Denmark

8.200 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Viby Midtpunkt,

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

88 m²

Pris

8.200 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

93 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Brabrandstien, 8230 Åbyhøj, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aarhus

2 soveværelser lejlighed af 56.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 56m²

J.P. Larsens Vej 128, 8220 Brabrand, Denmark

6.584 kr / måned

2 værelser lejlighed på 56m²

J.P. Larsens Vej 128, 8220 Brabrand, Denmark

6.584 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 49.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 49m²

Eya Jensens Gade 13, 8240 Risskov, Denmark

6.600 kr / måned

Populære boligsøgninger