Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 56m² i Odense

Vestergade 76, 5000 Odense C, Denmark

6.437 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Vestergade 76-78/Filosofhaven 36

Ejendommen ligger i gåafstand til alle midtbyens muligheder, såsom gågaden med sine special butikker, restauranter og cafeer. Letbanen er ligeledes indenfor få minutters gåafstand samt de skønne områder ved Odense Havn med havnebassinet, Storms Pakhus, Nordatlantisk Hus er også i bekvem afstand fra ejendommen.Ejendommen rummer 2-5 værelses lejligheder fra 53-244 m2.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

56 m²

Pris

6.437 kr

Pris pr. m²

115 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vestergade 76, 5000 Odense C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

1 soveværelse lejlighed af 35.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 35m²

Østre Stationsvej, 5000 Odense C, Denmark

5.200 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 57.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 57m²

Hans Tausens Gade, 5000 Odense C, Denmark

5.200 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 45.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 45m²

Søndre Boulevard 106, 5000 Odense C, Denmark

5.250 kr / måned

Populære boligsøgninger