Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 76m² i Vejle

Finlandsvej, 7100 Vejle, Denmark

6.880 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Vejle - Nørremarken,ny,skøn,pæn,3vær.

Nyistandsat 3 værelses lejlighed. Nyt flot Tvis køkken, med alle nye hvidevare også opvaskemaskine. Virkelig pænt eksklusivt badeværelse med udvidet bruseniche, vaskemaskine, nye flotte italienske store fliser. Velindrettet 76 m2, Tæt på centrum, institution, skole, gode indkøbsmuligheder lige på den anden side, skov, fjorden, industri nord, Dandy business Park, og ikke langt til motorvejen afkørsel Vejle Nord. Lejligheden består af fordelingsgang, stor stue med udgang til stor åben balkon. Stort nyt køkken, med alle hvidevare, spots i loftet og med opvaskemaskine, stort kølefryseskab, mange skabe og skuffer. I køkkenet er der også helt nyt integreret skab, med vaskemaskine og tørretumbler. Køkkenet er også stort nok til at indrette en praktisk spiseplads. Stort soveværelse samt 1 ekstra værelser. I boligen er der også et udsøgt lækkert og funktionelt badeværelse, stort brusehjørne, store flotte italienske fliser. Der er pæne spots i loftet, som giver et godt lys. I hele lejligheden er der ny slebne flotte lyse massive trægulve. Ejendommen har fjernvarme. En rigtig fin sjælden og godt indrettet 3 værelses lejlighed, med pæn ugeneret udsigt. Åbne grønne områder. I ejendommen er der en pæn aflåst kælder med depotrum, cykel kælder og gode vaske og tørre faciliteter. Ved ejendommen er der mulighed for parkering af egen privat personbil.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

76 m²

Pris

6.880 kr

Pris pr. m²

91 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Finlandsvej, 7100 Vejle, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Vejle

2 soveværelser lejlighed af 60.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 60m²

Haraldsgade, 7100 Vejle, Denmark

5.644 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 65.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 65m²

Haraldsgade, 7100 Vejle, Denmark

5.684 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 50.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 50m²

Ørstedsgade, 7100 Vejle, Denmark

5.999 kr / måned

Populære boligsøgninger