Oprettet i dag
Vedelsgade 105, 7100 Vejle, Denmark
6.480 kr / måned
Nyrenoveret 2-3 værelses lejlighed med ny stor lys balkon i mindre etageejendom i Vejle centrum. Ny renoveret ejendom. Nye vinduer, tag, isolering med mere. Lavt forbrug. Central beliggenhed tæt på gågade og uddannelse. Tæt på Vejle Sygehus, Campus, Sygeplejerskeuddannelse UCL og Musikteateret. Ejendommen ligger ud til skøn rolig baggård. Lejligheden indeholder, 2 pæne lyse sammenhængende stuer, nyt stort funktionelt hvidt TVIS køkken, komfur, kølefryseskab. Opvaskemaskine. Fra køkken direkte adgang til egen ny stor lys balkon, som er beliggende ud til meget rolig åben baggård. Kæmpe plus. Pænt soveværelse, med skabe, og direkte adgang til badeværelse med bruseniche og nye installationer. Pæn udsigt fra alle rum i lejligheden. Alle rum med trægulve. Der er fiberbredbånd i lejligheden. Der er fjernvarme i ejendommen. Nyt vaskehus med alle vaskefaciliteter, eget aflåst depotrum, samt gode parkeringsmuligheder for egen privat personbil.
Nyrenoveret 2-3 værelses lejlighed med ny stor lys balkon i mindre etageejendom i Vejle centrum. Ny renoveret ejendom. Nye vinduer, tag, isolering med mere. Lavt forbrug. Central beliggenhed tæt på gågade og uddannelse. Tæt på Vejle Sygehus, Campus, Sygeplejerskeuddannelse UCL og Musikteateret. Ejendommen ligger ud til skøn rolig baggård. Lejligheden indeholder, 2 pæne lyse sammenhængende stuer, nyt stort funktionelt hvidt TVIS køkken, komfur, kølefryseskab. Opvaskemaskine.
Fra køkken direkte adgang til egen ny stor lys balkon, som er beliggende ud til meget rolig åben baggård. Kæmpe plus. Pænt soveværelse, med skabe, og direkte adgang til badeværelse med bruseniche og nye installationer. Pæn udsigt fra alle rum i lejligheden. Alle rum med trægulve. Der er fiberbredbånd i lejligheden. Der er fjernvarme i ejendommen. Nyt vaskehus med alle vaskefaciliteter, eget aflåst depotrum, samt gode parkeringsmuligheder for egen privat personbil.
Boligtype
lejlighed
Værelser
2
Størrelse
68 m²
Pris
6.480 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
Så hurtigt som muligt
Nybyggeri
Ja
Pris pr. m²
95 kr
Boligannoncen ligger på Vedelsgade 105, 7100 Vejle, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Vejle