3 værelser lejlighed på 95m² i Hillerød

Ved Store Dyrehave 46, 3400 Hillerød, Denmark

13.427 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 28-02-2021

Ved Store Dyrehave

Til ejendommen er der desuden opført en selvstændig bygning, som indeholder ejendomskontor, faciliteter til ejendomsfunktionæren samt fælleshus forbeholdt ejendommens beboere. Husdyr er tilladt efter aftale - dog ikke kamphunde. Ejendommen er beliggende i et smukt naturområde ved Skovledet i den østlige del af Hillerød med direkte adgang til Præstevang Skov og Store Dyrehave. Der er gode transportmuligheder ved ejendommen, som ligger tæt ved offentlige transportmidler og motorvejsnettet. Billederne er ikke af den specifikke bolig. Overtagelsen er fleksibel.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

95 m²

Pris

13.427 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

28-02-2021

Have

Ja

Pris pr. m²

141 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Ved Store Dyrehave 46, 3400 Hillerød, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Hillerød

2 soveværelser lejlighed af 82.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 82m²

Nordre Jernbanevej 5D, 3400 Hillerød, Denmark

10.760 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 85.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 85m²

Nordre Jernbanevej 9A, 3400 Hillerød, Denmark

10.770 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 89.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 89m²

Nordre Jernbanevej 9B, 3400 Hillerød, Denmark

10.770 kr / måned

Populære boligsøgninger