3 værelser lejlighed på 96m² i Hillerød

Ved Store Dyrehave 14, 3400 Hillerød, Denmark

13.621 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 14-01-2022

Ved Store Dyrehave

Ved Store DyrehaveSuper nydelig toetagers ejendom, opført i 1998 og udvidet i 2005. Ejendommen præsenterer 264 lejligheder, spændende fra 2 til 5 værelser og fra 78 til 141 kvm. Denne imponerende ejendom har en sikker, aflåst parkeringskælder, og alle trapper er udstyret med elevatorer for bekvemmelighed. Tilføjet til ejendommen er en separat bygning, der huser ejendomskontor, faciliteter til ejendomsfunktionærer og et fælleshus eksklusivt for beboerne. Husdyr er tilladt efter forudgående aftale, med undtagelse af kamphunde. Beliggende i den naturskønne Skovledet i østlige Hillerød, nyder ejendommen direkte adgang til Præstevang Skov og Store Dyrehave. Desuden er der fremragende transportmuligheder i nærheden med bekvem adgang til offentlig transport og motorvejsnettet.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

96 m²

Pris

13.621 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

14-01-2022

Elevator

Ja

Have

Ja

Pris pr. m²

142 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Ved Store Dyrehave 14, 3400 Hillerød, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Hillerød

2 soveværelser lejlighed af 102.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 102m²

Nordre Jernbanevej 9A, 3400 Hillerød, Denmark

10.984 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 85.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 85m²

Markedsstræde 32, 3400 Hillerød, Denmark

11.043 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 83.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 83m²

Ved Store Dyrehave 78, 3400 Hillerød, Denmark

11.053 kr / måned

Populære boligsøgninger