Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 76m² i Kolding

Udsigten 17, 6000 Kolding, Denmark

6.995 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-07-2024

Udsigten

Ejendommene er oprindeligt fra 1922, men løbende blevet renoveret.Med til lejemålene er der et depotrum og adgang til fælles gårdanlæg. Lejlighederne er velindrettet og lyse. Løbende i istandsat med nyere køkken og bad. Flere af lejlighederne har en god udsigt over byen.Både rutebilstationen og togstationen er i gåafstand, så det er nemt at komme videre. Det er nemt at komme ned til gågaden eller ud til Kolding Storcenter. Kolding Gymnasium samt de mange uddannelsesinstitutioner er inden for cykelafstand.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

76 m²

Pris

6.995 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-07-2024

Pris pr. m²

92 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Udsigten 17, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

2 soveværelser lejlighed af 54.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 54m²

Koldingbjerg, 6000 Kolding, Denmark

5.678 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 61.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 61m²

Vifdam 16, 6000 Kolding, Denmark

5.750 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 64.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 64m²

Mindevej, 6000 Kolding, Denmark

5.950 kr / måned

Populære boligsøgninger