2 værelser lejlighed på 45m² i Randers

Skelvangsvej 161, 8920 Randers NV, Denmark

3.600 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lys 2. værelses med udsigt

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

45 m²

Pris

3.600 kr

Pris pr. m²

80 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Skelvangsvej 161, 8920 Randers NV, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Randers

1 soveværelse lejlighed af 42.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 42m²

Platanvej 52, 8930 Randers NØ, Denmark

3.000 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 48.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 48m²

Fredensgade 21, 8900 Randers C, Denmark

3.576 kr / måned

Populære boligsøgninger