4 værelser lejlighed på 98m² i Frederiksberg

Doktor Abildgaards Allé 15, 1955 Frederiksberg C, Denmark

5.886 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Thorvaldsensvej 60

Husdyr: Der kan ansøges om tilladelse til at medtage sit nuværende husdyr, der ikke må være anskaffet op til indflytning. Kan racen godkendes, vil dispensation blive givet på betingelse af, at et nyt husdyr ikke genanskaffes på et senere tidspunkt.

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

98 m²

Pris

5.886 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

60 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Doktor Abildgaards Allé 15, 1955 Frederiksberg C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederiksberg

3 soveværelser lejlighed af 92.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 92m²

Peter Bangs Vej 55, 2000 Frederiksberg, Denmark

4.767 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 71.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 71m²

C. T. Barfoeds Vej 2, 2000 Frederiksberg, Denmark

5.755 kr / måned

Populære boligsøgninger