Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 125m² i Horsens

Sundvej 32C, 8700 Horsens, Denmark

7.328 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Sundvej 32 m.fl.

Velholdt ejendom fra 1908, ombygget fra hospital til boliger i 1998.I alt 20 boliger fra 97 til 162 m² fordelt på 2 til 4 værelser.Markant ejendom beliggende i et stille og attraktivt beboelsesområde nær Horsens Sygehus, og i gåafstand fra Horsens gågade.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

125 m²

Pris

7.328 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

59 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Sundvej 32C, 8700 Horsens, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Horsens

1 soveværelse lejlighed af 54.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 54m²

Åparken 25, 8700 Horsens, Denmark

5.995 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 76m²

Gormsgade 7, 8700 Horsens, Denmark

6.150 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 110.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 110m²

Sønderbrogade, 8700 Horsens, Denmark

6.300 kr / måned

Populære boligsøgninger