3 værelser lejlighed på 115m² i Aalborg

Christiansgade 62B, 9000 Aalborg, Denmark

6.930 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 07-04-2026

Stor 3-værelses lejlighed i centrum af Aalborg

Dejlig 3-værelses lejlighed beliggende på Ågade, 9000 Aalborg C udlejes. Lejemålet er tæt beliggende på gode handle- og offentlig transportmuligheder med kun få minutters gang til Kennedy Arkaden. Med kun få minutters gang kan det pulserende café- og byliv i Aalborg Midtby opleves. Der er ydermere kun en kort gåtur til det dejlige og grønne område ved Kildeparken. Lejligheden består af to stuer en suite, et værelse, et stort køkken med god skabsplads samt et pænt badeværelse med selvstændig brus. Lejemålet overtages som beset.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

115 m²

Pris

6.930 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

07-04-2026

Pris pr. m²

60 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Christiansgade 62B, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

3 soveværelser lejlighed af 88.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 88m²

Hellevangen 83, 9210 Aalborg SØ, Denmark

5.579 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 62.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 62m²

Ladegårdsgade 1A, 9000 Aalborg, Denmark

5.595 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 64.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 64m²

Rantzausgade 2, 9000 Aalborg, Denmark

5.600 kr / måned

Populære boligsøgninger