Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 126m² i København

Store Kongensgade 49, 1264 København K, Denmark

17.114 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

St. Kongensgade 49, mfl.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

126 m²

Pris

17.114 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

136 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Store Kongensgade 49, 1264 København K, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

2 soveværelser lejlighed af 98.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 98m²

Pladehals Allé 1, 2450 København SV, Denmark

13.700 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 68.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 68m²

Flydedokken 5, 2450 København SV, Denmark

13.700 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 91.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 91m²

Pladehals Allé 59, 2450 København SV, Denmark

13.700 kr / måned

Populære boligsøgninger