3 værelser hus på 71m² i Køge

Søndre Molevej 12T, 4600 Køge, Denmark

14.895 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Søndre Molevej 12P, 3. 13, 4600 Køge til leje

Hvide Falk består af 92 lejeboliger i mange forskellige størrelser. Den smukke, lyse ejendom ligger godt placeret midt i det nye bykvarter Søndre Kyst, men også i forreste række til den fredede strandeng, der leder ud mod Søndre Strand. Hvide Falk indeholder både større lejligheder til børnefamilier og seniorer, samt et boligfællesskab med delevenlige boliger og mindre lejeboliger, som henvender sig til personer, der søger det trygge fællesskab og samværet med andre. På taget ligger Søndre Kysts egen padelbane, som beboerne kan booke og spille padel med fantastisk udsigt over havneområdet og stranden. Stueetagen huser bydelens fællesskaber og beboernes aktive liv i Bevægelseshuset, som kan bruges til yogahold, dans, barsels- eller seniorgymnastik eller andre aktiviteter, der understøtter en sund livsstil på tværs af området.

Boligtype

hus

Værelser

3

Størrelse

71 m²

Pris

14.895 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Havn

Ja

Pris pr. m²

210 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Søndre Molevej 12T, 4600 Køge, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Køge

3 soveværelser hus af 93.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 93m²

Strandpassagen 3G, 4600 Køge, Denmark

13.300 kr / måned

3 soveværelser hus af 82.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 82m²

Bjerggade 2B, 4600 Køge, Denmark

13.700 kr / måned

3 soveværelser hus af 80.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 80m²

Søndre Molevej 11N, 4600 Køge, Denmark

14.495 kr / måned

Populære boligsøgninger