Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 61m² i København

Middelgrundsvej 33, 2300 København S, Denmark

4.489 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Søndergården

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

61 m²

Pris

4.489 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

74 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Middelgrundsvej 33, 2300 København S, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

3 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 66m²

Hammelstrupvej 4B, 2450 København SV, Denmark

4.022 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 53.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 53m²

Skjulhøj Allé 72, 2720 Vanløse, Denmark

4.098 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 90.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 90m²

Vigerslevvej 45, 2500 Valby, Denmark

4.182 kr / måned

Populære boligsøgninger