Oprettet i dag

1 værelse lejlighed på 31m² i Odense

Søndre Boulevard 106, 5000 Odense C, Denmark

3.222 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Sdr. Boulevard

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

31 m²

Pris

3.222 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

104 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Søndre Boulevard 106, 5000 Odense C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

1 soveværelse lejlighed af 28.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 28m²

Vindegade, 5000 Odense C, Denmark

2.610 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 31.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 31m²

5000, Denmark

2.870 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 32.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 32m²

Vindegade, 5000 Odense C, Denmark

2.985 kr / måned

Populære boligsøgninger