Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 94m² i Viborg

Sanct Mathias Gade 50A, 8800 Viborg, Denmark

6.950 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Sct mathias Gade 50 C

Ejendommen Ejendommen er opført i 1912 og beliggende centralt på Sct. Mathias Gade. I 2017 blev ejendommen istandsat ind og udvendigt, . med renoveret facade og nye franske altaner. Hjørnelejlighederne har store altaner i baggården. Boligerne Ejendommen indeholder 14 boliglejemål fra 54 til 214 m². Alle lejemål vil ved genudlejning blive gennemgribende renoveret, således at lejer overtager et lejemål i høj kvalitet. Området Ejendommen er beliggende i et centralt og attraktivt område med både butikker og boliger.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

94 m²

Pris

6.950 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Altan

Ja

Pris pr. m²

74 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Sanct Mathias Gade 50A, 8800 Viborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Viborg

3 soveværelser lejlighed af 84.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 84m²

Jernbanegade, 8800 Viborg, Denmark

5.895 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 66m²

Hjultorvet 2A, 8800 Viborg, Denmark

5.900 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 80.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 80m²

Jernbanegade, 8800 Viborg, Denmark

5.995 kr / måned

Populære boligsøgninger