3 værelser lejlighed på 70m² i Aalborg

Dalgasgade 1, 9000 Aalborg, Denmark

5.995 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-03-2026

Reberbansgade 12B & Dalgasgade 1

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

70 m²

Pris

5.995 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-03-2026

Pris pr. m²

86 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Dalgasgade 1, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 55.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 55m²

Absalonsgade, 9000 Aalborg, Denmark

4.806 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 50.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 50m²

9000, Denmark

4.819 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 45.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 45m²

Absalonsgade, 9000 Aalborg, Denmark

4.844 kr / måned

Populære boligsøgninger