Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 92m² i Frederiksberg

Pile Allé 9, 2000 Frederiksberg, Denmark

14.650 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Pile Allé 9

Husdyr: Der kan ansøges om tilladelse til at medtage sit nuværende husdyr, der ikke må være anskaffet op til indflytning. Kan racen godkendes, vil dispensation blive givet på betingelse af, at et nyt husdyr ikke genanskaffes på et senere tidspunkt.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

92 m²

Pris

14.650 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

159 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Pile Allé 9, 2000 Frederiksberg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederiksberg

Ny
3 soveværelser lejlighed af 85.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 85m²

Wilkensvej 47, 2000 Frederiksberg, Denmark

11.729 kr / måned

Ny

3 værelser lejlighed på 85m²

Wilkensvej 47, 2000 Frederiksberg, Denmark

11.993 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 98.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 98m²

Dalgas Have 44B, 2000 Frederiksberg, Denmark

12.230 kr / måned

Populære boligsøgninger