3 værelser lejlighed på 97m² i Aalborg

Godsbanen 101, 9000 Aalborg, Denmark

9.295 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 15-08-2026

P/S PKAE Ejendom (Godsbanen)

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

97 m²

Pris

9.295 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

15-08-2026

Pris pr. m²

96 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Godsbanen 101, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 66m²

Laurits Hauges Vej 4C, 9400 Nørresundby, Denmark

7.449 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 62.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 62m²

Godsbanen 63, 9000 Aalborg, Denmark

7.450 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 96m²

Roldgade, 9000 Aalborg, Denmark

7.458 kr / måned

Populære boligsøgninger