Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 52m² i København

Vognmandsmarken 74, 2100 København Ø, Denmark

3.985 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Østergården

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

52 m²

Pris

3.985 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

77 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vognmandsmarken 74, 2100 København Ø, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

1 soveværelse lejlighed af 29.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 29m²

Vordingborggade 6K, 2100 København Ø, Denmark

3.513 kr / måned

Ny

1 værelse lejlighed på 29m²

Vordingborggade 6K, 2100 København Ø, Denmark

3.658 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 65.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 65m²

Koldinggade 15, 2100 København Ø, Denmark

3.717 kr / måned

Populære boligsøgninger