Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 115m² i Hellerup

Aurehøjvej 3, 2900 Hellerup, Denmark

17.928 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 31-12-2022

Onsgaarden

Ejendommen Onsgaarden: Velholdt ejendom med nye vinduer samt hyggelig gård. Ejendommen er for nylig blevet energirenoveret med nye varmecentraler. Området:Beliggende i hjertet af Hellerup med hyggelige cafeer, restauranter og shopping lige uden for døren. Tæt på Øresund, og Charlottenlund Fort.Du bedes ansøge boligen ved klik på den grønne knap "Ansøg bolig" på annoncen for at komme i betragtning.  Herefter vender vi tilbage snarest muligt med besked om fremvisningsmulighed. 

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

115 m²

Pris

17.928 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

31-12-2022

Pris pr. m²

156 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Aurehøjvej 3, 2900 Hellerup, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Hellerup

2 soveværelser lejlighed af 79.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 79m²

C.V.E. Knuths Vej 2A, 2900 Hellerup, Denmark

14.900 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 86.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 86m²

C.V.E. Knuths Vej 2E, 2900 Hellerup, Denmark

15.900 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 115.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 115m²

Aurehøjvej 5, 2900 Hellerup, Denmark

16.489 kr / måned

Populære boligsøgninger