2 værelser lejlighed på 64m² i Odense

Vindegade 142, 5000 Odense C, Denmark

7.800 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Nybygget moderne lejlighed i centrum af Odense

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

64 m²

Pris

7.800 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

122 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vindegade 142, 5000 Odense C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

1 soveværelse lejlighed af 49.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 49m²

Vesterbro 42, 5000 Odense C, Denmark

6.245 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 50.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 50m²

Gravene 2C, 5000 Odense C, Denmark

6.265 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 64.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 64m²

Monbergsvej 43, 5000 Odense C, Denmark

6.289 kr / måned

Populære boligsøgninger