Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 90m² i Aalborg

Laurits Hauges Vej 2C, 9400 Nørresundby, Denmark

9.432 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Nørresundby Havnefront

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

90 m²

Pris

9.432 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Havn

Ja

Pris pr. m²

105 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Laurits Hauges Vej 2C, 9400 Nørresundby, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

3 soveværelser lejlighed af 103.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 103m²

Hellevangen 1, 9210 Aalborg SØ, Denmark

7.546 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 59.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 59m²

Åparken 12, 9000 Aalborg, Denmark

7.547 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 73.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 73m²

Godsbanen 101, 9000 Aalborg, Denmark

7.550 kr / måned

Populære boligsøgninger