2 værelser lejlighed på 58m² i Aalborg

Laurits Hauges Vej 4C, 9400 Nørresundby, Denmark

6.795 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-04-2026

Nørresundby Havnefront

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

58 m²

Pris

6.795 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-04-2026

Havn

Ja

Pris pr. m²

117 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Laurits Hauges Vej 4C, 9400 Nørresundby, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 61.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 61m²

Stationsmestervej 24, 9200 Aalborg SV, Denmark

5.450 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 66m²

Parkvej, 9000 Aalborg, Denmark

5.450 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 70m²

Dybbølgade, 9000 Aalborg, Denmark

5.463 kr / måned

Populære boligsøgninger