3 værelser lejlighed på 101m² i Roskilde

Lysalleen, 4000 Roskilde, Denmark

16.500 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Moderne lejlighed i Trekroner med parkingsplads inkluderet

Ledig Lysalleen 4000 Roskilde Velkommen til denne nye og moderne lejlighed i Trekroner. Lejligheden er den øverste lejlighed i ejendommen, selvom den kun ligger på 2.sal. Ydermere medfølger der 2 terrasser, den ene mod øst med udsigt ud over en sø, og den anden mod vest. Her vil du kunne nyde sommeraftenener med god plads til spisning. Fra boligen tager det kun 10 minutter at gå til Trekroner station, hvor toget kører direkte til Københavns Hovedbanegård på 20-25 minutter. Fra boligen er der også kort til Roskilde og natur. Der medfølger også en privat parkeringsplads, som er inklusiv i huslejen. Lejligheden udlejes i en periode på 2-3 år.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

101 m²

Pris

16.500 kr

Pris pr. m²

163 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Lysalleen, 4000 Roskilde, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Roskilde

3 soveværelser lejlighed af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 70m²

Ringstedgade 62, 4000 Roskilde, Denmark

13.200 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 102.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 102m²

Vestre Kirkevej 2F, 4000 Roskilde, Denmark

13.265 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 76m²

Pulsen 89, 4000 Roskilde, Denmark

13.295 kr / måned

Populære boligsøgninger