3 værelser lejlighed på 95m² i Aalborg

Stigsborg Parkvej 11, 9400 Nørresundby, Denmark

9.295 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-11-2025

Moderne 3-værelses med altan

Denne stilrene 3-værelses lejlighed på 90 m² brutto byder på både moderne komfort og en attraktiv beliggenhed i Stigsborg – Nørresundbys nye, populære bydel tæt på fjorden, grønne områder og Aalborg centrum. Lejligheden rummer et lyst opholdsrum med åbent Invita-køkken og integrerede hvidevarer, to regulære værelser samt et rummeligt badeværelse med vaskesøjle. Overalt er der gulvvarme og flotte trægulve fra Moland, som giver et varmt og indbydende udtryk. Fra stuen er der adgang til en altan med både sydvendt så du kan nyde solen. Ejendommen er opført med fokus på kvalitet og funktionalitet og byder på elevator, pæne fællesarealer samt gode cykel- og parkeringsforhold. Obs. Kun hund tilladt på lejemålet. Boligens fordele: 90 m² brutto fordelt på 3 velindrettede rum Altan med udsyn mod syd Åbent Invita-køkken i forbindelse med opholdsrum Badeværelse med vaskemaskine og tørretumbler Gulvvarme i alle rum og kvalitetsgulve fra Moland Elevator i opgangen og indbydende fællesarealer Beliggenhed tæt på fjorden, natur og Aalborg centrum

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

95 m²

Pris

9.295 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-11-2025

Elevator

Ja

Altan

Ja

Pris pr. m²

98 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Stigsborg Parkvej 11, 9400 Nørresundby, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

Ny
2 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 66m²

Laurits Hauges Vej 2C, 9400 Nørresundby, Denmark

7.449 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 96m²

Roldgade, 9000 Aalborg, Denmark

7.458 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 103.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 103m²

Hellevangen 1, 9210 Aalborg SØ, Denmark

7.461 kr / måned

Populære boligsøgninger

Lejlighed (95.0 m²) til leje i Aalborg (Stigsborg Parkvej 11, 9400 Nørresundby, Denmark) - findboliger.dk