Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 86m² i Aalborg

Willemoesgade 8, 9000 Aalborg, Denmark

5.570 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-08-2026

Lys og rummelig 3-værelses lejlighed på Willemoesgade udlejes

Mangler du en skøn 3-værelses lejlighed? Så er lejligheden her! Når du træder udenfor ejendommen er du tæt på . Haraldslund Svømmehal, Kulturhus og Aalborg Stadion. Derudover er du i gåafstand til Aalborg Streetfood, offentlig transport samt diverse indkøbs- og handlemuligheder. Du er i gåafstand til Aalborgs pulserende cafe- og byliv i Centrum. Lejligheden har et pænt lyst køkken med mulighed for installering af en opvaskemaskine, to dejlige stuer en suite med charmerende stuk lofter, et godt soveværelse med fransk altan samt et badeværelse med separat brus.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

86 m²

Pris

5.570 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-08-2026

Altan

Ja

Pris pr. m²

65 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Willemoesgade 8, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 43.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 43m²

Blegkilde Alle, 9210 Aalborg SØ, Denmark

4.466 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 62.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 62m²

Sonjavej 86, 9000 Aalborg, Denmark

4.496 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 52.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 52m²

Vestergade, 9400 Nørresundby, Denmark

4.504 kr / måned

Populære boligsøgninger