Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 82m² i Aalborg

Boeck-Hansens Vej 19, 9000 Aalborg, Denmark

8.950 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-08-2026

LYS OG MODERNE LEJLIGHED PÅ ETERNITTEN

Velkommen til denne fantastiske lejlighed, der byder på et åbent køkken-alrum med et skønt lysindfald, to rummelige soveværelser samt et praktisk depotrum.Boligen er indrettet med et stilrent Invita-køkken, der inkluderer opvaskemaskine, køleskab og fryser. Badeværelset er nyt og moderne med vaskemaskine og tørretumbler.Fra den store altan kan du nyde solen og den rolige atmosfære.Til lejemålet hører egen parkeringsplads samt cykelparkering.Beliggenheden er perfekt for dig, der ønsker at bo i et hyggeligt og attraktivt miljø, hvor du er tilbagetrukket fra byens larm, men stadig kun 5 minutter på cykel fra Kennedy Arkaden og Aalborg Centrum med et væld af butikker og restauranter.Ejendommen er omgivet af grønne fællesområder med legepladser, som skaber et skønt nærmiljø for både børn og voksne.Fordele ved boligen:✔️ Lyst og moderne nybyggeri✔️ Komplet hvidevarepakke✔️ Hyggeligt og attraktivt miljø✔️ Gåafstand til Aalborg Centrum✔️ Mulighed for kat✔️ Gratis parkering

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

82 m²

Pris

8.950 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-08-2026

Altan

Ja

Parkeringsplads

Ja

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

109 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Boeck-Hansens Vej 19, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

Ny
2 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 66m²

Laurits Hauges Vej 8C, 9400 Nørresundby, Denmark

7.195 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 80.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 80m²

Danmarksgade 28, 9000 Aalborg, Denmark

7.195 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 89.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 89m²

Lindholm Søpark 6, 9400 Nørresundby, Denmark

7.196 kr / måned

Populære boligsøgninger