Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 94m² i København

Linnésgade 25, 1361 København K, Denmark

18.000 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Linnésgade 25

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

94 m²

Pris

18.000 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

191 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Linnésgade 25, 1361 København K, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

Ny
3 soveværelser lejlighed af 91.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 91m²

Pladehals Allé 31, 2450 København SV, Denmark

14.400 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 92.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 92m²

Pladehals Allé 41, 2450 København SV, Denmark

14.400 kr / måned

Ny

3 værelser lejlighed på 91m²

Pladehals Allé 31, 2450 København SV, Denmark

14.400 kr / måned

Populære boligsøgninger

Lejlighed (94.0 m²) til leje i København (Linnésgade 25, 1361 København K, Denmark) - findboliger.dk