Oprettet i dag

4 værelser lejlighed på 116m² i Frederiksberg

Wilkensvej 40, 2000 Frederiksberg, Denmark

10.498 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Lindehuset

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

116 m²

Pris

10.498 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

91 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Wilkensvej 40, 2000 Frederiksberg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederiksberg

3 soveværelser lejlighed af 78.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 78m²

Philip Schous Vej 20, 2000 Frederiksberg, Denmark

8.714 kr / måned

Ny
4 soveværelser lejlighed af 95.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 95m²

Vodroffslund 5, 1914 Frederiksberg, Denmark

8.850 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 96m²

Rolfs Plads 14, 2000 Frederiksberg, Denmark

8.977 kr / måned

Populære boligsøgninger