3 værelser lejlighed på 96m² i Randers

Viborgvej 36, 8920 Randers NV, Denmark

5.998 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-01-2026

Lejligheder Viborgvej 36, 3. th. 8920 Randers NV

Centralt beliggende og renoveret ejendom, tæt på banegården og i gåafstand til byens centrum, med et stort udvalg af indkøbsmuligheder. Der er fælles gårdhave til ejendommen, der samtidig giver adgang til stort fælles og børnevenligt gårdhavemiljø i området. Børneinstitutioner og skoler i gåafstand. Som lejer hos os har du adgang til vores mange professionelle vaskerier tæt på din lejlighed. Alle vaskerier er udstyret med et smart online bookingsystem. Med app'en E-vaskeri kan du nemt booke tider og holde øje med dit forbrug. Du kan også booke direkte på skærmen i vaskeriet. Afhøvlede massive trægulve og stuklofter.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

96 m²

Pris

5.998 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-01-2026

Have

Ja

Pris pr. m²

62 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Viborgvej 36, 8920 Randers NV, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Randers

3 soveværelser lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 76m²

Vester Altanvej 12, 8900 Randers C, Denmark

4.998 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 65.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 65m²

Skansebo 16, 8940 Randers SV, Denmark

5.145 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 78.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 78m²

Søren Møllers Gade 38, 8900 Randers C, Denmark

5.299 kr / måned

Populære boligsøgninger