Oprettet for 2 dage siden

2 værelser lejlighed på 59m² i Frederikshavn

Vibevej 2B, 9900 Frederikshavn, Denmark

4.450 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Lejlighed ,Vibevej 2B, 2. th. 9900 Frederikshavn

Velkommen indenfor i denne lyse 2-værelses på Vibevej, der er beliggende centralt i Frederikshavn - tæt på diverse transportforbindelser, butikker, caféer, indkøb .Lejligheden er 59 kvadratmeter.A conto forbrug er et gennemsnit af tidligere lejeres forbrug, og er derfor kun vejledende. Dertil kommer udgift til el, TV og internet hvor afregning sker direkte til forsyningen.Tøv endelig ikke med at

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

59 m²

Pris

4.450 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Havn

Ja

Pris pr. m²

75 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vibevej 2B, 9900 Frederikshavn, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederikshavn

1 soveværelse lejlighed af 56.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 56m²

Vinkelvej 10, 9900 Frederikshavn, Denmark

3.630 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 61.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 61m²

Søndergade 52B, 9900 Frederikshavn, Denmark

3.742 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 53.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 53m²

Borgmester Hassings Vej 2, 9900 Frederikshavn, Denmark

3.813 kr / måned

Populære boligsøgninger