Oprettet for 3 dage siden

2 værelser lejlighed på 79m² i Viborg

Falkevej, 8800 Viborg, Denmark

5.975 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 79 m2 i viborg, falkevej

Gratis parkering. Nyere pænt og stort køkken me vaske-tørremaskine, opvaskemaskine . Nyere pænt badeværelse. Stor stue med god altan som vender mod sydvest. Stort dejligt soveværelse med garderobeskab. Pænt indgangsparti med fordelingsområde. Superflot lejlighed. Tæt på gode indkøbsmuligheder.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

79 m²

Pris

5.975 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Altan

Ja

Pris pr. m²

76 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Falkevej, 8800 Viborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Viborg

Ny
3 soveværelser lejlighed af 62.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 62m²

Sanct Mathias Gade 50K, 8800 Viborg, Denmark

4.900 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 53.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 53m²

Falkevej, 8800 Viborg, Denmark

4.975 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 57.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 57m²

Rosenstræde, 8800 Viborg, Denmark

4.995 kr / måned

Populære boligsøgninger