Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 79m² i Herning

Nørrevang, 7451 Sunds, Denmark

5.719 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 79 m2 i sunds, nørrevang

Flot 3 værelses lejligheden på 79 kvm udlejes. Lejligheden er beliggende på Nørrevang i Sunds, små 8 km. nord for Herning, og tæt på indkøb, offentlig transport og byens flotte sø. Lejligheden er total renoveret og fremstår flot med parketgulve, fyldningsdøre, fint bad og køkken. Lejligheden indeholder følgende: - Nyt køkken med masser af skabsplads og kølefryseskab samt opvaskemaskine - Stue med direkte adgang til egen stor altan - Stor altan - 2 værelser med indbyggede skabe Til ejendommen er der følgende faciliter: - Stort fælles vaskeri med vaskemaskiner og tørretumblere, samt plads til sammenlægning af tøj - Flere grønne områder og tørrestativer i haven - Gode parkeringsforhold - Overdækket cykelparkering - Ny servicebygning med eget aflåst depotrum - Fin pavillon med plads til 12 personer Fotos kan være fra tilsvarende lejlighed og derfor være spejlvendte.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

79 m²

Pris

5.719 kr

Pris pr. m²

72 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Nørrevang, 7451 Sunds, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Herning

2 soveværelser lejlighed af 59.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 59m²

Nørrevang, 7451 Sunds, Denmark

4.745 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 79.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 79m²

Nørrevang, 7451 Sunds, Denmark

5.496 kr / måned

3 værelser lejlighed på 79m²

Nørrevang, 7451 Sunds, Denmark

5.569 kr / måned

Populære boligsøgninger

Lejlighed (79.0 m²) til leje i Herning (Nørrevang, 7451 Sunds, Denmark) - findboliger.dk