3 værelser lejlighed på 71m² i Grenaa

Lillegade, 8500 Grenaa, Denmark

4.500 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 71 m2 i grenaa, lillegade

Lejligheden består af badeværelse med nyt toilet, soveværelse med skabsvæg, køkken med nyere hvidevarer samt ekstra værelse med skab. Køkkenet er i åben forbindelse med stor og lys stue med udsigt til torvet og kirken. Husdyr ikke tilladt i ejendommen.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

71 m²

Pris

4.500 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

63 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Lillegade, 8500 Grenaa, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Grenaa

3 soveværelser lejlighed af 75.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 75m²

Mogensgade, 8500 Grenaa, Denmark

4.600 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 78.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 78m²

Krattet, 8500 Grenaa, Denmark

4.650 kr / måned

Populære boligsøgninger