2 værelser lejlighed på 70m² i Odense

Hans Svanings Vej, 5200 Odense V, Denmark

5.700 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 70 m2 i odense c, hans svanings vej

Lejligheden ligger i et fredeligt område lige uden for Odense centrum, hvor du bor med roen omkring dig og byen inden for rækkevidde. Her får du en god balance mellem nærhed til byens liv og adgang til grønne omgivelser. Ligeledes ligger Tarupcenteret og muligheder for offentlig transport ganske tæt på. Lejemålet er simpelt, men lækkert. Det er en 2-værelses lejlighed med god plads, og detaljerne iorden. Entréen er indbydende, køkkenet er rummeligt og værelset er hyggeligt. Du får samtidig en stue med god belysning og adgang til de mest nødvendige ting i hverdagen. Praktisk info: - Udover huslejen betales der til udlejer for varme, beløbet figurerer under a conto forbrug. - El og antenne opkræves direkte fra de pågældende forsyningsselskaber. Der er adgang til følgende: - Fællesvaskeri - Fælles gårdanlæg - Cykelparkering - Depotrum

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

70 m²

Pris

5.700 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

81 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Hans Svanings Vej, 5200 Odense V, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

1 soveværelse lejlighed af 29.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 29m²

Østre Stationsvej, 5000 Odense C, Denmark

4.600 kr / måned

1 værelse lejlighed på 29m²

Østre Stationsvej, 5000 Odense C, Denmark

4.600 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 36.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 36m²

Østre Stationsvej 2F, 5000 Odense C, Denmark

4.600 kr / måned

Populære boligsøgninger