Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 66m² i Nykøbing Falster

Hammerlodden, 4800 Nykøbing, Denmark

5.000 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 66 m2 i nykøbing f, hammerlodden

Fin lejlighed beliggende lige overfor Nordre Kirkegård. Køkken med plads til komfur og køleskab. WC med lille håndvask. Soveværelse med indbygget skab og separat bruseniche. Stue med god vægplads og dejligt lysindfald. Afstand til *Indkøb (REMA) 200 m. *Børnehave 500m. *Skole (Nørre Skole) 850 m. *Biografen (Slotsbryggen) 1,1 km. *Centrum (Torvet) 1,5 km.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

66 m²

Pris

5.000 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Have

Ja

Pris pr. m²

76 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Hammerlodden, 4800 Nykøbing, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Nykøbing Falster

1 soveværelse lejlighed af 83.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 83m²

Nygade, 4800 Nykøbing, Denmark

5.071 kr / måned

Populære boligsøgninger