Oprettet i dag
Ørstedsgade, 7100 Vejle, Denmark
5.999 kr / måned
Lejligheden på 50 kvm er beliggende på 3. sal på hjørnet af to rolige gader. Det er en lys og charmerende lejlighed med både hems og altan. Det er super hyggeligt at ligge oppe på hemsen og høre regnen ramme vinduet. Området ved Ørstedsgade er meget roligt og der blot 5 minutters gang til både banegården og strøget. Skoven og fjorden er ligeledes indenfor kort afstand. Beliggenheden er helt i top, hvis du ønsker noget bynært, som samtidig er fredeligt. Lejligheden indeholder en opvaskemaskine. Der er fælles vaskefaciliteter i ejendommens kælder og et fint cykelskur i ejendommes baggård, hvor man også kan sidde og nyde et solstrejf. Husdyr er ikke tilladt.
Lejligheden på 50 kvm er beliggende på 3. sal på hjørnet af to rolige gader. Det er en lys og charmerende lejlighed med både hems og altan. Det er super hyggeligt at ligge oppe på hemsen og høre regnen ramme vinduet. Området ved Ørstedsgade er meget roligt og der blot 5 minutters gang til både banegården og strøget. Skoven og fjorden er ligeledes indenfor kort afstand.
Beliggenheden er helt i top, hvis du ønsker noget bynært, som samtidig er fredeligt. Lejligheden indeholder en opvaskemaskine. Der er fælles vaskefaciliteter i ejendommens kælder og et fint cykelskur i ejendommes baggård, hvor man også kan sidde og nyde et solstrejf. Husdyr er ikke tilladt.
Boligtype
lejlighed
Værelser
2
Størrelse
50 m²
Pris
5.999 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
Så hurtigt som muligt
Altan
Ja
Pris pr. m²
120 kr
Boligannoncen ligger på Ørstedsgade, 7100 Vejle, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Vejle