1 værelse lejlighed på 27m² i Odense

Valdemarsgade, 5000 Odense C, Denmark

3.745 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 27 m2 i odense c, valdemarsgade

Valdemarsgade ligger centralt i Odense og byder på en rolig atmosfære midt i byen. Her er du tæt på banegården og centrum, hvor butikker, caféer og kultur fylder gadebilledet. Området har flere grønne områder, som giver luft og liv i hverdagen. Der er gode indkøbsmuligheder lige i nærheden, og kvarteret har en blanding af klassiske ejendomme og moderne faciliteter. Lejligheden er studievenlig, med dens perfekte placering i det centrale Odense. I lejligheden er der et badeværelse og et tekøkken som indeholder et køleskab og to kogeplader. Praktisk info: - Der er IKKE vaskemuligheder på ejendommen, der henvises til vaskerierne i nærheden. - Udover lejen betales der til udlejer for el, vand og varme. Beløbet kan ses under a conto forbrug. Der er adgang til følgende: - Fælles gårdanlæg

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

27 m²

Pris

3.745 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

139 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Valdemarsgade, 5000 Odense C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

Ny
1 soveværelse lejlighed af 31.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 31m²

Søndre Boulevard 104, 5000 Odense C, Denmark

3.155 kr / måned

Ny

1 værelse lejlighed på 31m²

Søndre Boulevard 104, 5000 Odense C, Denmark

3.155 kr / måned

Eksempelbillede

2 værelser lejlighed på 62m²

Odense Ny Flytteforretning, Søndre Boulevard, 5230 Odense M, Denmark

3.200 kr / måned

Populære boligsøgninger