4 værelser lejlighed på 120m² i Kolding

Mazantigade, 6000 Kolding, Denmark

8.100 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 120 m2 i kolding, mazantigade

4 værelses lejlighed oprettet 2003 med køkken/alrum. HTH-køkken med alt i hårde hvidevarer plus stue, soveværelse, værelse, badeværelse samt gæstetoilet i alt 120 m2. Derudover høj hems med 2 værelser som ikke er indregnet i boligarealet. Fra de to store kviste er der til den ene side fjordudsigt, til den anden udsigt over Koldinghus. Selv om lejligheden er bynær ca. 400 til gågadesystemet, er der ikke længere til Marielundskoven og legeparken

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

120 m²

Pris

8.100 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

68 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Mazantigade, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

3 soveværelser lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 76m²

Haderslevvej, 6000 Kolding, Denmark

6.627 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 73.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 73m²

Vifdam 5, 6000 Kolding, Denmark

6.695 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 78.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 78m²

Fjordbrynet, 6000 Kolding, Denmark

6.800 kr / måned

Populære boligsøgninger