Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 104m² i Vejle

Vestre Engvej, 7100 Vejle, Denmark

11.900 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 104 m2 i vejle, vestre engvej

Bo i nyopførte arkitekttegnede lejebolig med enestående beliggenhed og byens bedste udsigt. De lyse, veldisponerede boliger har store vinduespartier der åbner sig op mod vest, hvor du kan læne dig tilbage på altanen, nyde udsigten. Altan og fælles tagterrasse. Der er mulighed for at leje parkeringsplads. Både med og uden ladestander. OBS Lejemålets indretning kan variere fra billederne, da disse er taget fra en demolejlighed.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

104 m²

Pris

11.900 kr

Pris pr. m²

114 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vestre Engvej, 7100 Vejle, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Vejle

2 soveværelser lejlighed af 98.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 98m²

Vestre Engvej, 7100 Vejle, Denmark

9.750 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 106.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 106m²

Friis Hansens Vej 48, 7100 Vejle, Denmark

10.995 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 87.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 87m²

Friis Hansens Vej 34, 7100 Vejle, Denmark

10.995 kr / måned

Populære boligsøgninger