Oprettet i dag

1 værelse lejlighed på 47m² i Aarhus

Paradisgade 1C, 8000 Aarhus C, Denmark

8.295 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-11-2025

Latinergården

Hvis du ønsker en central placering, er denne lejlighed præcis den rigtige for dig. Ejendommen, som er beliggende i Aarhus C, er tæt på de små specialforretninger, caféer, shopping, brostensbelagte gader og pulserende byliv i Smilets By.I cykel- eller gåafstand til det hele finder du . Universitetet, Handelshøjskolen, VIA, De bynære Havnearealer, parker og grønne områder. Ejendommen er nyere og de fleste boliger har altan.

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

47 m²

Pris

8.295 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-11-2025

Altan

Ja

Havn

Ja

Pris pr. m²

176 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Paradisgade 1C, 8000 Aarhus C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aarhus

2 soveværelser lejlighed af 47.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 47m²

Pollenvænget 28, 8381 Tilst, Denmark

6.650 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 48.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 48m²

Honningvænget 75, 8381 Tilst, Denmark

6.650 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 53.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 53m²

Kalmargade 40A, 8200 Aarhus N, Denmark

6.664 kr / måned

Populære boligsøgninger